info@kasko-vs.cz · +420 571 477 523
Vstup pro partnery

Interiérové dveře deskové

Interiérové dveře deskové

nabízí mnoho moderních i klasických modelů pro každý interiér. Barevná škála deskových dveří je nejširší z naši nabídky, většina povrchů je hladká z mírnou strukturou dřeva. Konstrukce dveří je dřevěná, orámování skel je ve stejném dekoru jako dveře, hrany dveřního falce a obložkových zárubní mají zkosený tvar, který zabraňuje předčasnému poškození hran a rohů. Plné kazety bez skla mají vypouklý tvar výplně s frézováním, které je zjevné na obrázcích každého modelu deskových dveří. Prosklení dveří můžete volit libovolně, všechná skla jsou z jedné strany se vzorem, případně matná, z druhé strany povrch skla je hladký s možností nalepení bezpečnostní fólie proti rozbití.

Deskové dveře jsou dobrou volbou do bytových prostor a kanceláří se střední a vysokou frekvenci pohybu. K deskovým dveřím se standardně dodává obložková zárubeň regulovaná přední lišta obložkové zárubně má zkosenou hranu, šířka přední lišty obložky je 6 cm. Dle přání je možné dodat obložkovou zárubeň TOP, která má rovné hrany a šířku obložkové lišty 8 cm.

Poptejte zdarma

Typy interiérových dveří

ARTE

ARTE NATURA

ASCADA

CLASSIC

DECO

DUERO NATURA ALU

FANO

GALERIA NATURA

GALERIA NATURA ALU

GALERIA NATURA ALU bezfalcové

GALERIA NATURA bezfalcové

IDEA

KANON

LACK

LINEA

MODERN

PLUS

SOMO

STANDARD

STANDARD NATURA

STANDARD NATURA bezfalcové

 

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

Staňte se naším partnerem

Hledáme nové prodejce a montážní
firmy po celé ČR a SR

Volejte na tel.571 477 523
nebo pište ma info@kasko-vs.cz

Výhody spolupráce

Nabízíte sortiment jako ten náš? Máte o naše výrobky zájem?
Chcete znát ceny? Kontaktujte nás