info@kasko-vs.cz · +420 571 477 523 ·Vstup pro partnery

Výhody spolupráce s námi

Jsme velká stabilní firma zabývající se výrobou a prodejem dekorační a stínící techniky. Výrobní program zahrnuje širokou škálu výrobků za nejlepší možné ceny. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita našich výrobků a služeb, jakož i spokojený a úspěšný obchodní partner a zákazník.

Kasko tradice

Firma KASKO vznikla v roce 1998 a zabývá se výrobou a prodejem dekorační a stínící techniky. Hlavním obchodním artiklem se stal prodej interiérových žaluzií, postupně se však sortiment rozšiřoval o další výrobky interiérové a venkovní stínící techniky a dekoračního stínění. Společnost KASKO je dynamicky se rozvíjející česká firma, která si udržuje pevnou pozici mezi lídry v oboru v rámci České republiky, ale i Evropy.

Obraťte se na nás s důvěrou

  • Vysoká kvalita našich výrobků
  • Nejširší sortiment na trhu
  • Česká firma s dlouholetou tradicí
  • Kompletní obchodní a technický servis
  • Technický rozvoj
  • Individuální přístup
  • Marketingová podpora - vybavení vzorkoven
  • obchodní a technické školení

Vyžádejte si vzorky, ceníky, nebo kontakt s naším obchodním zástupcem.

Naše výrobky vystavujeme pravidelně na mezinárodních veletrzích v zahraničí. Mohli jste nás vidět na veletrhu FensterBau v Norimberku a R+T ve Stuttgartu.

Výroba & kvalita

Vždy vyvíjíme maximální úsilí týkající se kvality našich výrobků a spokojenosti obchodních partnerů. Pečlivě vybíráme výrobce komponentů, materiálů a spolupracujeme s předními evropskými dodavateli. Firma KASKO má k dispozici 5 budov a cca 6 000 m² výrobní plochy. Disponujeme vlastním zkušebním a vývojovým oddělením zabývajícím se jak inovací stávajících produktů, tak podněty našich zákazníků a návrhy nových výrobků. Díky této politice se firma bezproblémově prosazuje i na zahraničních trzích v rámci EU.

AKTUALITY

ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA O NOVÉ MARKÝZY A LÁTKY

Zařadili jsme nový typ otevřené markýzy BRAMANTE, jedná se o ekonomickou variantu, která je vyráběna pouze ve dvou typizovaných rozměrech. U fasádní markýzy GHIBLI III je rozšířená nabídka o barvu antracitovou, světle hnědou, hnědou a stříbrnou se zrnitou strukturou. Velkou inovací u tohoto typu fasádní markýzy je možnost zaomítacího provedení. Nové mezní rozměry: šířka 4000 mm, výška 3000 mm (plocha 12m²). Další novinkou u tohoto typu markýzy je rozšíření nabídky látek. Pro kazetové markýzy je nabídka doplňků LED osvětlení.

KASKO stínící technika - firemní promo video

 

 

KASKO stínící technika - firemní promo video

Firma KASKO je neustále připravena se aktivně rozvíjet a rozšiřovat své výrobní a obchodní zázemí, posilovat svoji pozici nejenom v České republice a Evropě. Naším hlavním cílem bude i nadále vysoká kvalita našich výrobků a služeb, jakož i spokojený a úspěšný obchodní partner a zákazník.

 

Nový okenní síťový profil OE 32x11 Lux, vhodný pro hliníková okna

Vážení obchodní partneři, rozšířili jsme pro Vás nabídku okenních pevných sítí o nový profil OE 32x11 Lux, který je vhodný pro uchycení na hliníková okna.

Více v sekci Pevné okenní sítě rámové

Nové odstíny dřevěných lamel

Nově můžete vybírat z moderních barev dřevěných lamel kolekce CITY. Odstíny Ecru, Sand, Stone Grey, Light Grey a Anthracite. Nabízené šířky 25 i 50 mm.

Více v sekci Dřevěné žaluzie.

Kasko - naše nová vzorkovna

 

 

Přijměte pozvání do naší vzorkovny

Rádi bychom Vás tímto pozvali do naší vzorkovny, kde můžete shlédnout vystavené vzorky exteriérové a interiérové stínící techniky, vzorníky látek aj. Nad malým občerstvením můžeme prodiskutovat Vaše nové záměry, popřípadě přijměte naše typy na rozšíření Vašeho sortimentu. Kontaktujte svého obchodního zástupce a dohodněte si termín schůzky, případně odborného školení v naší firmě.

 

Hledáme nové prodejce a montážní firmy po celé ČR a SR

Volejte na tel. 571 477 523 nebo pište na info@kasko-vs.cz Výhody spolupráce

Nabízíte sortiment jako ten náš? Máte o naše výrobky zájem?
Chcete znát ceny? Kontaktujte nás